Rezervace ubytování

Rezervace sklep
Osada havranů
Sklepní 107
669 02 Hnanice
606 767 786
hnanice@osadahavranu.cz

Ö Kontaktujte nás

Firemní akce

Areál Osady havranů nabízí poměrně rozsáhlý, krytý, vytápěný prostor – ideální pro pořádání velkých společenských událostí, jakými jsou firemní akce, narozeninové oslavy a jiné.

K dispozici Vám může být také atypická konferenční místnost, billiard či stolní tenis. Venku se pak dá využít víceúčelové sportovní hřiště ke hraní tenisu, nohejbalu, volejbalu … Za zkoušku však stojí i pohled na svět z koňského hřbetu.

Crazy Bubbles

Víme, jak těžké je zabavit větší skupinu lidí, aby se nikdo nenudil. Proto jsme navázali spolupráci s moderním projektem Crazy Bubbles. Nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivita posledních měsíců pro firemní akce/teambuilding, svatby, sportovní soustředění, školy, dětské a rodinné dny, bezhlavé vyblbnutí a další nespočet možností. Dostupnost po celý rok ve venkovních i vnitřních prostorech. Jde o zcela bezpečnou formu eventu – jednotlivé hry se hrají ve speciálních bublinách od renomovaného výrobce originálního vybavení z Projekt Crazy Bubbles jako jediný v ČR a SR disponuje tímto originálním, certifikovaným a atestovaným vybavením, neboť je pro ČR výhradním exkluzivním zástupcem. Kvalita a bezpečnost je tedy zaručena.

Zahrajete si Bubble Football (fotbal v bublině / zorbing fotbal), kruhová vyřazovačka, silové zápasy, 4X, rychlostní slalomy, British Bull Dog a další. Fantazii se meze nekladou, s bublinami můžete vymýšlet nespočet her. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu. Možnost uspořádání turnaje se vším, co k tomu patří – poháry, diplomy, ceny. Jedná se o řízený program za účasti Crazy Bubbles instruktorů, který je možné uspořádat pro 8 až 1.000 osob. Uspořádáme Vám tento event na klíč.

Mezi nesporné výhody patří:

  •  kolektivnost
  •  příznivá cena
  •  zábavnost – skvělá forma stmelení kolektivu
  •  kvalita a bezpečnost
  •  uspořádání turnaje s cenami, poháry, diplomy
  •  variabilita - množství druhů her + vytváření vlastních her a pravidel
  •  řízený program od 2 hodin až po celý víkend

Podrobnější informace naleznete zde:

WEB – http://crazybubbles.cz
Facebook - https://facebook.com/crazybubblescz

 

Historický salónek

… poslouží jako ideální místo pro Vaše obchodní schůzky. Salónek má kapacitu 26 míst a atmosféra zajisté udělá na Vaše obchodní partnery velký dojem.
K dispozici wifi, televize, flipchart, promítací plátno.

Možnosti 

Před samotnou Vámi zvolenou zábavou, která by mohla začít třeba degustací vín ve sklepě, možná uvítáte soutěžně zábavný program (… soutěže, teplá uzenina z udírny,svařené nebo sudové víno, jízda povozem taženým párem koní atp. ), který přispěje k navození přátelské atmosféry v kolektivu.

Následně Vám připravíme hostinu či zajistíme další občerstvení formou coffee breaků, obědů, večeří, rautů z naší výtečné kuchyně.

Vrátit se nahoru